İstanbul’un En İyi Davul Zurna Ekibi

İstanbul’un en iyi davul zurna ekibi Ülkemizin tüm yörelerine ait müzikleri, ezgileri, oyun havalarını, halaylarını, ağırlamalarını, uzun havalarını en iyi şekilde makamına uygun olarak çalabilen davulcu zurnacı ekibidir. Ayrıca İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakasında almış olduğu tüm işlere zamanında aksatmadan giden, davul zurna çalarken yöresel kıyafet giyen, bahşiş konusunda müşterilerini zorlamayan, davul zurna çalarken konukları doyasıya eğlendiren, kısacası işini hakkıyla en iyi şekilde yapan davul zurna ekibidir.


İstanbul Düğün Davulcusu

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası tüm ilçelerine yöresel kıyafetli olarak hizmet veren davul zurna ekiplerimiz Ülkemizin tüm yörelerine ait oyun havaları halay havalarını davul zurna ile çalarak düğün, kına gecesi, evden gelin alma ve gelin çıkarma için konuklarınızı eğlendirmektedir. İstanbul Düğün davulcusu bir davul ve bir zurnacı şeklinde yandaki resimde görüldüğün gibi geleneksel kıyafetleri ile davul zurna çalarak düğünde yada evden gelin çıkarma esnasında konukları eğlendirmektedir.

 

Yöresel Kıyafetli Davul Zurna Ekibi Kiralama İstanbul

Davul zurna kiralarken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de İstanbul’da davul zurna kiralama hizmeti veren davulcu zurnacının kıyafeti ve giyimidir. Düğün sahipleri ve konuklar tarafından beğenilen ve benimsenen davul zurna ekibi giyimi yöresel kıyafettir. Yöresel kıyafetli davul zurna ekibi normal günlük kıyafetli davul zurna ekibine nazaran daha çok beğeni almaktadır. Davul zurna ekiplerinin geleneksel kıyafetleri düğün esnasında yada evden gelin çıkarma yapılırken çekilen fotoğraf ve videolarda da güzel görüntüler alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle İstanbul’da davul zurna ekibi kiralamak isteyen müşterilerimizin ve düğün sahiplerinin yöresel kıyafetli davul zurna ekibini tercih etmelerini şiddetle öneririz. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübelere dayanarak yöresel kıyafetli davul zurnacılardan müşterilerin memnuniyet düzeyinin daha fazla olduğu söylenebilmektedir.

İstanbul ‘da Davul Zurnada Profesyonel Hizmet.

Evden gelini davullu zurnalı çıkarmak için gelin almaya davul zurna kiralanması şarttır. İstanbul davul zurna ekibi olarak evden gelin alma, gelin çıkarma, kız alma, gelin alıcı yada ismine ne derseniz deyin gelin alma merasimi yaparken yöresel kıyafetli davul zurna ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Hakkıyla, törelerimize, örf ve adetlerimize uygun telli duvaklı, davullu zurnalı gelin alma yapmayı planlıyorsanız bizi telefon ile aramanız yeterli. İstanbul davul zurna ekibinden gelin alma için rezervasyon yaptırdığınızda, ekibimizin arabası ile tam saatinde verdiğiniz adreste oluyoruz. Davullu zurnalı gelin almamızı yaptıktan sonra iş bitiminde davul zurna kiralama ücretini verebilirsiniz. Davul zurna kiralama rezervasyonu için kapora talep etmiyoruz. Davul zurna kiralama ücretine yol dahildir.

İstanbul Davul Zurna  Ekibi İle Düğünde Halay-Oyun Havaları

Anadolu’nun tüm yörelerine ait halaylar ve oyun havalarına hakim davul zurna ekibimiz ile muhteşem bir eğlence yakalama için bizi arayın.

Düğünde halay çekmek için en ideal enstrümanlar davul ve zurnadır. Orkestra ile çalınan halay havaları hiç bir zaman davul zurna ile sahnenin ortasında canlı olarak çalınan halay havalarının önüne geçememektedir. Bu nedenle düğününüzde doyasıya halaylar çekerek gerçek anlamda eğlencenin  tadına varmak için İstanbul davul zurna ekibini kiralayabilirsiniz. İstanbul davul zurna ekibi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerine düğün davulcusu olarak hizmet vermektedir. Yöresel kıyafetli olarak düğün salonunun sahnesinde size eğlence dolu dakikalar geçirmenizi sağlayacak halaylar ve oyun havaları çalacaktır. Geleneksel müziğin vazgeçilmezi davul zurna düğününüzün de en iyi canlı eğlence performansını da sergileyecektir. Ayrıca İstanbul davul zurna ekibinin yöresel kıyafetli giyimleri ve geleneksel elbiseleri düğüne gelen konuklarında ilgisini ve beğenisini çekmektedir.

 

İstanbul Davul Zurna Ekibi  İle Kına Gecesinde halaylar ve oyun havaları

Kına gecelerinin bir numaralı çalgısı: Yöresel kıyafetli davul zurna ekibimiz ile halay ve oyun havaları eşliğinde sizlere sınırsız eğlence sunuyoruz. Arayın davul zurna adresinize gelsin.

Kına gecesi için İstanbul’da  davul zurna kiralamanın birinci adresi İstanbul davul zurna ekibidir. İstanbul davul zurna ekibi olarak düğün öncesi kına gecelerinin canlı müziği olarak halaylar ve oyun havaları ile kına gecelerinize neşe katmaya hazırız. İstanbul kına davulcusu kiralamak için İstanbul davul zurna kiralama telefon numarasını arayarak davul zurna kiralama rezervasyonu yaptırmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Davul Zurna Ekibi  İle Asker Uğurlama ve Asker Gecesi

Asker uğurlama eğlencelerinizde davul ve zurnamız ile yanınızdayız. Asker geceleri eğlencesiz olmaz- Eğlence de davul zurnasız olmaz. Halay ve oyun havalarının vazgeçilmezi davul zurna ekibimiz ile asker gecelerinde eğlenceyi doruklarda yaşayın.

Arayın Davul Zurna Ekibimiz Adresinize Gelsin.

Asker gecelerinde ve asker eğlencelerinde İstanbul davul zurna kiralama unutulmaz bir müzik şöleni ve canlı müzik performansı için her zaman hizmetinizdedir.

İstanbul Davul Zurna Ekibi İle Okul ve Üniversite Mezuniyet Törenleri

Üniversite ve okulların mezuniyet töreni kutlamaları için davulcu zurnacı kiralama İstanbul.

Mezuniyet kutlamalarında halaylarınızı davul zurna eşliğinde çekmeye ne dersiniz.

Yöresel kıyafetli davul zurna ile canlı müzik eşliğinde doyasıya bir mezuniyet kutlaması yapın. Arkadaşlarınızla halay çekin. Oyun havaları oynayın. Davul Zurna ekibimiz size davul zurna şovu yapsın. Mezuniyet töreninize canlı müzik ile can katın.

WatsApp ile davul zurna kiralama İstanbul

Davul zurna kiralama hizmeti almak için telefon ile arama yapmak için müsait olmayabilirsiniz. Ya da gece geç saatte davul zurna kiralama hizmetimiz almanız gerekebilir. Böyle bir durumda telefon ile aramak istemezseniz watsapp üzerinden bize yazarak davul zurna kiralama hizmetimiz için rezervasyon yaptirabilirsiniz.

İstanbul Davul zurna kiralama watsapp numarası  0536 766 59 37

Acil Davul Zurna Kiralama İstanbul

Düğün telaşı içinde davul zurna kiralama işini unutabilirsiniz. Ya da düğün günü bir anda davul zurna ile evden gelin çıkarma yapmak isteyebilirsiniz.

Bu durumda acil olarak hemen davul zurna kiralama hizmeti almanız gerekir.

Hiç panik yapmayın. İstanbul un Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine en geç 1 saat içinde davul zurna hizmeti verebiliriz. Çok acil davul zurna lazım ise motor-bisikletli davulcu zurnacı kiralama hizmetimiz de vardır. Motorlu davul zurna ekibimiz İstanbul trafiğine takılmadan çok kısa bir süre içinde gelin çıkarma yada düğün yapılacak olan adrese ulasacaktir. İstanbul da acil davul zurna hizmeti almak için sadece bizi arayın yeter. Mümkün olan en kısa sürede davul zurna ekibimiz adresinize ulasacaktir.

İstanbul Saatlik Davul Zurna Kiralama

İstanbul gibi büyük şehirlerde yapılan düğünlerde , düğün salonunda orkestra olduğu için  davul zurnaya ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu durumda sadece bir saat kız evinden gelin çıkarma için saatlik davul zurna kiralama hizmeti almak isteyebilirsiniz. Yada bazen sadece 5 dakika, 10 dakika, 15 dakika, 20 dakika, yarım saatlik, 40 dakikalık, 45 dakikalık davul zurna kiralama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki bütün ilkelerine saatlik olarak davul zurna kiralama hizmeti veriyoruz.

 

İstanbul Günlük Davul Zurna Kiralama

Istanbul da sadece evden gelin alma için, sadece düğün salonu için, sadece kına gecesi için davul zurna kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi tüm gün boyunca uygun fiyatlarla davul zurna kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Günlük davul zurna kiralama fiyatları saatlik davul zurna kiralama fiyatlarına göre daha uygun olmaktadır.

İstanbul da günlük davul zurna kiralama hizmeti aldığınızda sabahtan geceye kadar davul zurna ekibi sizinle beraber olacaktır. Tüm gün boyunca istediğiniz zaman davul zurna çaldirabilir, davul zurna müziği ile tüm gün halay çekebilir, oyun havalarına oynayabilirsiniz.

İstanbul da Uygun Fiyatlarla En Ucuz Davul Zurna Kiralama

Istanbulda davul zurna kiralama fiyatları davul zurna ekibinin fiyat politikasına göre değişmektedir. Kısaca her davul zurna ekibi kendine göre bir davul zurna kiralama fiyatı belirlemektedir. Istanbulda uzun yıllardır davul çalan ve müşterileri tarafından beğenilen davulcu zurnacilarin iş bulmakta zorlanmazlar. Bu nedenle davul zurna kiralama fiyatları da diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Ancak yeni yetişen çevresi pek olmayan ya da İstanbul piyasasında çok fazla bilinmeyen davul zurna ekiplerinin davul zurna kiralama fiyatları daha uygundur.

Bu durumda uygun fiyatlarla ucuz davul zurna kiralama hizmeti almak isteyen müşteriler İstanbul da çok bilinmeyen yeni piyasaya girmiş yada yeni davul zurna çalmaya başlamış davul zurna ekiplerinden fiyat alabilirler. Bu davul zurna ekipleri diğerlerine göre daha uygun diyet almaları ve en ucuz fiyata davul zurna işini halletmeleri mümkün olabilir.

Tabii uygun fiyatlar ile ucuz davulcu bulayım derken kalitesiz zamanında gelmeyecek doğru dürüst çıkamayacak bir davulcu zurnacı ile de anlaşmak istemezsiniz. Bu nedenle davul zurna ekibinin fiyatına bakarken kalitesine de bakmayı unutmayın. Unutmayın ki eglenemezseniz davul zurna kiralamanın ne anlamı var ki

İstanbul da davul zurna nerede bulurum

İstanbul da davul zurna hizmeti veren bir çok davulcu zurnacı vardır. Internette biraz araştırma yaparak size uygun bir davul zurna ekibini en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Sadece tek yapmanız gereken bu iş için sadece bir dakikanızı ayırarak  cep telefonunuzdan  internet arama motorlarinda İstanbul da davul zurna kiralama hizmeti veren davulcu zurnacilarin internet sitelerine ulaşmaktır.

Internet araması sonucu İstanbul da hizmet veren bir çok davul zurna ekibinin web sayfası karşınıza çıkacaktır. Bu davul zurna ekiplerinden beğendiğiniz ekibi telefon ile arayarak bir dakikada davul zurna kiralama hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz.

Davul zurna rezervasyonu için telefonda davul zurna ekibine davul zurna çalınacak olan tarih saat ve adres bilgisini vermeniz yeterli olacaktır.

Bundan sonrasında davul zurna ekibi halleder. Ekip düğün tarihinde tam saatinde adresinizde olacaktır.

İstanbul Kiralık Davulcu

İstanbul’da davulcu ve zurnacı düğünde, evden gelin çıkarmada, kına gecesinde, asker eğlencesinde, düğün salonunun önünde konukları karşılamada, nişan töreninde, kız evinden çeyiz çıkarma yapılırken kiralanmaktadır. Kısa süreli davul zurna hizmeti ihtiyaçları için kiralık davulcu zurnacı ayarlanır. İstanbul’un Anadolu Yakasında ve Avrupa Yakasında kiralık davulcu zurnacı olarak hizmet veren bir çok kişi vardır. Hatta İstanbul’un bazı büyük ilçeleri için bulunduğunuz ilçede bile kiralık davulcu zurnacı ve kiralık davul zurna ekibi bulabilirsiniz. Kiralık davulcu zurnacı bulmanın en kolay yolu tabiki teknolojik imkanlardan yararlanarak internet ortamında arama yapmaktır. Google da bulunduğunuz ilçenin ya da ilin ismini girerek kiralık davulcu zurnacı ya da kiralık davul zurna ekibine ulaşabilirsiniz. Günümüzde kiralık davulcu hizmeti veren kişilerin bir çoğunun internet sitesi vardır. Kiralık davulcuların internet sitelerine girerek kiralık davulcu hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilir, davul zurna ekibinin daha önceden davul zurna çalarken çekilmiş olan videolarını izleyebilir, kiralık davulcu zurnacı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kiralık davulcu internet sayfalarında davulcuların ve zurnacıların davul zurna çalarken giydikleri yöresel davulcu zurnacı kıyafetlerini de görebilirsiniz. Bu şekilde ziyaret ettiğiniz davulcu zurnacı internet siteleri üzerinden size en uygun olan, en kaliteli belki de İstanbul’da en iyi hizmeti veren kiralık davulcu zurnacıya ulaşabilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz davulcu zurnacıyı internet sitesinde yer alan iletişim bilgileri ve davulcu zurnacı telefonlarını arayarak kiralık davulcu zurnacı hizmeti için rezervasyon yaptırabilirsiniz.